Neden Biz?

Elite Destek, insan kaynakları alanında dış kaynak olarak faaliyetlerini yürüttüğü personellerin tüm yasal yükümlülüklerini yerine getirerek; sektörün şu anda ihtiyaç duyduğu eğitimli, deneyimli ve kalifiye iş gücü kalitesinin doğru personelle doğru bir çalışma modeli oluşturan bir firmayız.

Seçme ve Yerleştirme

Kurum ve kuruluşların departman ihtiyaçlarına uygun personelleri sizler için analiz ederek prezentabl – iş ahlakına uygun bir şekilde hizmet vermek ve iş yükünüzü minimuma indirmek amacıyla sizin adınıza seçme ve yerleştirme yapan firmayız.

Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini

Personel ihtiyacı konusunda iş yükünün arttığı dönemlerde; Proje bazlı, dönemsel, mevsimlik ve günlük personel ihtiyaçlarınızda Elite Destek, olarak her zaman bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Bodrolama ve Yasal Yükümlülükler

Personel ihtiyacınız doğrultusunda, bordronuzda personel sayınız ve sirkülasyon oranınız yükselmeden özlük işlemlerini ve yasal mevzuatlarını yerine getirerek sizin adınıza tüm muhasebesel işlemleri yasalara uygun gizlilik çerçevesinde güvenilir bir hizmet olarak sunan firmayız.